Alka Viva VESTA GL Іонізатор води - aqua-room.com.ua

Alka Viva VESTA GL Іонізатор води

Alka Viva VESTA GL Іонізатор води - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Завдяки співпраці компанії Emco Tech з компанією Samsung з'явилося нове покоління іонізаторів, які проявляють найбільшу ефективність в роботі - це VESTA GL. Цей іонізатор завдяки впровадженню найпередовіших технологій у світі має чудовий функціонал, зорієнтований на максимальну продуктивність і довговічність в роботі.

У іонізаторі VESTA як не можна краще проявилися результати партнерства Samsung і Emco Tech. Адже дизайн цього приладу гармонійно поєднує в собі компактність і підкреслену елегантність. Завдяки чорному сенсорному екрану і перламутрового корпусу, відмінно доповнюють один одного, він здатний стати прикрасою будь-якої кухні.

Але дизайн не головне. Головне продуктивність і надійність. Адже в результаті потрібно отримати структуровану воду високої якості. Завдяки інтеграції новітніх інженерних рішень в дану модель і 25 річному досвіду роботи на ринку, можна розглядати покупку іонізатора VESTA як надійну інвестицію у власне здоров'я.

Основні характеристики:

• AutoAdjust ™ - автоматичне регулювання потужності іонізатора з урахуванням використовуваного джерела води;

• Smart Switch ™ - останнього покоління, регулює стабільність роботи;

• Biostone подвійна фільтрація - гарантує кращий спосіб очищення води з доступних;

• AutoClean ™ - автоматизований процес очитки, який працює навіть під час іонізації.

Інформація

Параметри фільтра залежать від конкретної моделі іонізатора. Необхідно переконається, що розглянутий фільтр підходить під конкретну модель.

Технологія AutoAdjust ™

Використання AutoAdjust дозволить значно заощадити споживану електроенергію. Адже оскільки вода має різний рівень мінералізації, то процес іонізації буде не однорідним. Тобто ступінь іонізації води буде залежати від кількості мінеральних речовин в кожному конкретному випадку.

Використання AutоAdjust, яка є одним з кращих інженерних рішень, дозволяє оптимізувати процес регулювання подачі електроенергії на електроди і послідовно створити необхідний рівень pH і ОВП в залежності від кількості мінералів присутніх у воді. На сьогоднішній день подібний підхід є найбільш виправданим і ефективним.

Ця технологія використовує новітню широтно-імпульсну модуляцію застосовну до різних електромереж. Як це працює? Технологія змінює як довжину, так і ширину імпульсу в залежності від кількості мінералів у воді, яке визначається комп'ютером. Подібний підхід вперше використаний саме в цій моделі. Таким чином, ступінь іонізації стає набагато вище, тобто краще змінюється рівень pH і ОВП. У не залежно від якості використовуваної вами води. Досягається краща продуктивність і ергономічність.

Принцип роботи AutoAdjust ™

Відбувається порівняння вихідного сигналу з обмеженнями. Обмеження відповідають опорного сигналу, що є обернено-що подається від провідності у воді. І подаються на передову схему Vesta. Коли ж вихідний сигнал перетинає встановлену межу, автокоррекция замінює або сигнал, або тривалість імпульсу, тим самим ефективно регулюється потужність.

Останнє поколеніеSmart Switch ™ (SMPS)

Використовувана Switch Mode Power Supply Technology в іонізаторі максимально збільшує продуктивність живої води приладом. На відміну від інших, іонізатор, завдяки застосуванню цієї технологи, усуває необхідність у потужності струму понад 350ватт, при цьому, такий підхід ніяк не впливає на результат роботи. Таким чином, це дозволяє зменшити кількість тепла, що виділяється, адже чим вище потужність, тим більше тепла. А надмірна кількість тепла може пошкодити і сам іонізатор. В результаті знижується навантаження також на пластини за рахунок зменшення навантаження у вигляді надмірної подачі струму і тепла.

Збільшення навантаження на пластини може збільшити продуктивність структурованої води, чим активно користуються інші виробники, однак це дорого обходиться для довговічності пристрою. Інтелектуальний Vesta GL забезпечує найбільшу ефективність використання, необхідної потужності, мінімізуючи при цьому тепловіддачу і збільшуючи термін служби іонізатора. Ефективна потужність. Оптимальна продуктивність. Максимальна міцність. Це Vesta Smart Switch Technology.

Подвійна фільтрація Biostone

Фільтр складається з двох частин: фільтра розміром в 0,1 мікрон і 0,01 мікрон. Поєднуючись з технологією space-fiber, відмінно фільтрує будь-яку водопровідну воду для подальшої іонізації. Завдяки індикатору легко можна визначити коли необхідно провести чергову заміну фільтра. Іонізатори Emco Tech використовують в роботі сертифіковані фільтри Biostone Plus

AutoClean ™

У всіх іонізаторів передбачена система очитки, оскільки деяка кількість мінеральних речовин розчинених у воді, осідає на електродах. Тим самим з часом виводячи з ладу дорогий прилад. Подібна система є вирішальною для збереження і довговічності іонізатора. Різні системи очищення відрізняються у різних виробників. Перевагою AutoClean є те, що кальцій не може осідати на електродах, як інші мінерали.

Завдяки ергономічному використанню електродів мінеральні речовини не встигають осідати на поверхню електродів. Крім того очисна система працює у фоновому режимі, усуваючи необхідність очікування. Адже у інших виробників неможливо одночасно проводити очищення іонізатора і іонізувати воду. Завдяки цьому досягається максимальна ефективність і економія часу. Вам ніколи не доведеться чекати коли ж очиститься система.

Система захисту MICOM

Вдаючись до передових методів діагностики, MICOM дозволяє якнайкраще захистити ваші інвестиції в здоров'я. Інтелектуальні датчики вчасно просигналізує про підвищення температури води або при пріжке напруги в мережі і відключати іонізатор, з метою зберегти його.

У іонізаторі використовуються 9 понад ефективних електродів з кращих титаново-платинових сплавів, що збільшують надійність приладу. Подібні пластини є найбільш популярними серед виробників іонізаторів. Тому Samsung і Tennant довірили свою репутацію пластин від EmcoTech.

Характеристики
Система фільтрації Система подвійної фільтрації BioStone™
Система очистки іонізатора AutoClean™
Електроди 9 з технологією Mesh
Варіанти установки 3
Система самодіагностики Система самодіагностики MICOM
Система інтелектуальної подачі електроенергії Switch Mode Power Supply Technology
Система корекції електроенергії Технологія AutoAdjust™
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 68,885 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Alka Viva VESTA GL Іонізатор води