Aqualine RO-5P Фільтр зворотнього осмосу з помпою - aqua-room.com.ua

Фільтр зворотнього осмосу з помпою Aqualine RO-5P

 Фільтр зворотнього осмосу з помпою Aqualine RO-5P - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Фільтраційна система зворотного осмосу AqualineRO 5 P - це п'ятиступінчаста система очищення води за допомогою насоса, що дозволяє боротися зі зниженим тиском в трубопроводі, і при цьому збільшує продуктивність всієї системи.

У картриджів такої моделі колби стандартні, Ви завжди зможете їх замінити витратними матеріалами будь-яких інших виробників. В даному обладнанні використана вдосконалена конструкція колб (використані подвійні ущільнювачі), що захищає від можливого протікання і надає герметичності. Прозора колба першого картриджа ілюструє рівень забрудненості, що дозволяє вчасно замінити наявний картридж на новий. Вартість на дану фільтраційну систему як і раніше демократична, а якість обладнання на найвищому рівні.

Купити Aqualine RO 5 P- значить убезпечити своє здоров'я і здоров'я своєї родини, оскільки модель по-перше малогабаритна, а по-друге практична і безшумна в роботі. Ви гідні пити чисту і смачну воду!

Картриджем зі спіненого поліпропіленаразмером 5мкмліквідіруются все механічні та хімічні шкідливі забруднення. Ресурс - від п'яти до шести місяців.

Картридж, до складу якого входить пресований активоване вугілля, чудово видаляє хлор, будь-які важкі метали, органіку і неорганічні сполуки. Ресурс працездатності - до 6-ти місяців.

Пористий поліпропіленовий картридж розміром 1 мкмпроізводіт доочистку залишків будь-якого роду хімічних або механічних забруднювачів. Ресурс від п'яти до шести місяців.

Мембраною зворотного осмосу профільтровиваетсяпрімерно 99процентов різного виду домішок, вона демінералізуєтся і значно пом'якшує воду. Уже після чого чиста вода поступає в накопичувальний бак, а концентрат її домішок відправляється в стік. Ресурс роботи - до 2-х років.

Карбон-блок кондиціонує і доочищають воду від наявності залишків хлору. Таким чином, вода на виході фільтра залишається без сторонніх запахів, вона прозора і з приємним присмаком. Ресурс роботи близько одного року.

Характеристики
Тип фильтрації Зворотній осмос
Розміщення Під мийкою
Продуктивність, л/добу 289
Температура води, °С 4 - 30 С
Кількість етапів очистки 5
Робочий тиск, бар 2,5 - 5,5
Накопичувальний бак 12 л
Наявність структуризатора Ні
Наявність мінералізатора Ні
Наявність насоса (помпи) Так
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 11,699 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги RO-5P, Фільтр зворотного осмосу, Aqualine, осмос з помпою