Bluefilters ARO-8-NL-PP Фільтр зворотного осмосу NL8.2PP C75-12.12MP - aqua-room.com.ua

Фільтр зворотного осмосу Bluefilters ARO-8-NL-PP NL8.2PP C75-12.12MP

 Фільтр зворотного осмосу Bluefilters ARO-8-NL-PP NL8.2PP C75-12.12MP - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Зворотний осмос Bluefilters New Line RO-8 з помпою - сучасна технологія очищення води шляхом зворотного осмосу з класичним дизайном. У комплекті встановлений насос (помпа Permeate) - збільшує продуктивність зворотного осмосу.

Зворотний осмос Bluefilters ARO-8-NL відрізняється винятковою якістю компонентів і преміум-якість фільтрації на основі кращих рішень на ринку - за допомогою картриджів NewLine.

Компактна конструкція дозволяє встановити фільтр Bluefilters New Line RO-8-PP навіть під раковиною.

Картриджі для фільтрів New Line є рішенням, розробленим фахівцями в області очищення води, забезпечуючи максимальний час контакту з водою, для максимального очищення води від забруднень, які класичні картриджі не в змозі зловити. Збереження компактний розмір системи обратноно осмосу Bluefilters ARO-8-NL-PP, інженери змогли розробити рішення - при установці картриджів New Line не потрібно використовувати додаткові інструменти.

У попередніх картриджах Bluefilters використовується подвійне кільце ущільнювача, що забезпечує щільні з'єднання навіть при високому тиску води.

Система обратноно осмосу Bluefilters RO-8-PP очищає воду в вісім етапів:

1 ступінь - Картридж Bluefilters AC-PP-10-5-NL - задрежівает будь-які великі тверді забруднюючі зважені речовини, що мають розмір часток до 5 мкм. Він забезпечує ефективне утримання піску, мулу, мулу і т.д. Дуже тривалий контакт фільтруючого елменти з водою всередині картриджа, дозволяє більш ретельної очистити воду для подальших стадій фільтрації.

2 ступінь - Картридж Bluefilters AC-GAC-10-NL містить високоякісне активоване вугілля, який особливо ефективний при видаленні хлору і його побоч прдоуктов роботи, частина важких металів (таких як свинець), гнильні речовини і органічні домішки. Тривалий контакт води з активованим вуглецем всередині картриджа призводить до поліпшення смаку і запаху води.

3 ступінь - Картридж Bluefilters AC-SC-10-NL - картридж з двоступеневої фільтрацією з кінцевої седиментацією, затримує залишилися зважені речовини. Ще один шар активованого вугілля усуває залишилися хімічні елементи. Триступенева очистка води - класичний метод фільтрації води перед подачею в осмотичну мембрану.

4 ступінь - Мембрана Bluefilters в корпусі, виробник спільно з американською компанією Filmtec налагодив випуск кращих на ринку побутових мембрана Filmtec (компанія є лідером в області тонкоплівкових мембран). Мембрана зворотного осмосу гарантує чудову очищення води до такого ступеня, що дозволяє її пити без попереднього кип'ятіння. Система використовує мембрану з потужністю 75 GPD, що дає близько 280 літрів ідеально чистої питної води в день.

5 ступінь - Постфільтр Bluefilters AC-IL-GAC лінійний фільтруючий картридж з завантаженням з кокосового вугілля. Постфільтр є заключний етапом фільтрація забезпечує чудову світлість води, покращує смак та запах після тривалого зберігання води в накопичувальному баці.

6 щабель - Мінералізатор Bluefilters AC-IL-MIN - прівності в воду оптимальну кількість корисних мінералів необхідних для людського організму (такі як кальцій і магній). Мінералізатор Bluefilters вважається одним з кращих минерализаторов для зворотного осмосу і заповнюється мінералами тільки природного походження.

7 щабель - Біокерамічний картридж Bluefilters AC-IL-BIO - активує молекулу води, що призводить до кращого засвоєння організмом людини. Чудова якість біокерамічних картриджів Bluefilters. Картридж AC-IL-BIO має високу якість чистоти мінералів турмаліну. Біокерамічний картридж активує соматичні клітини в організмі людини робить позитивний вплив на кров'яний тиск, кровообіг, регулює обмін речовин, допомагає позбутися від токсинів.

8 щабель - Структурізатор Bluefilters AC-IL-GWR - повертає воді стабільну внутрішню структуру і робить позитивний вплив на її мікробіологічні і фізичні властивості. Вода, проходячи через картридж, очіщуеться від зберігається в ній негативної інформації і отримує інформацію позитивну.

Комплектація системи зворотного осмосу Bluefilters RO-8 з насосом

 • Корпус фільтра з кронштейном для кріплення на стіну
 • Комплект картриджів попереднього очищення
 • Мембрана зворотного осмосу Bluefilters AC-OM-75
 • Вугільний фільтр поста, мінералізатор, біокерамічний картридж
 • Структурізатор води Bluefilters AC-IL-GWR
 • Пластиковий накопичувальний бак. Обсяг бака - 12 л
 • Кран для очищеної води, що містить інсталяційний комплектом.
 • Спеціальна помпа Permeate.
 • Вхідна муфта
 • Т-подібний кран
 • Кульовий вентиль на бак
 • набір тюбінгів
 • дренажний хомут
 • Інструкція з експлуатації
Характеристики
Тип фильтрації Зворотній осмос
Розміщення Під мийкою
Продуктивність, л/добу 280
Температура води, °С 5 - 38 С
Кількість етапів очистки 8
Робочий тиск, бар 2 - 6
Діаметр підключень, дюйм 1/2"
Накопичувальний бак 12 л
Наявність структуризатора Так
Наявність мінералізатора Так
Наявність насоса (помпи) Так
Продуктивність макс., л/год 11,6
Розмір 360х435х150 мм
Країна виробник Німеччина
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

 • 28,900 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Bluefilters, ARO-8-NL, Фільтр зворотнього осмосу