Crystal CFRO-550P Фільтр зворотнього осмосу - aqua-room.com.ua

Фільтр зворотнього осмосу Crystal CFRO-550P

 Фільтр зворотнього осмосу Crystal CFRO-550P - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Фільтри зворотного осмосу є найсучаснішими, прогресивними й ефективними фільтрами для очищення питної води. Спочатку фільтри зворотного осмосу були розроблені для очищення води в системі водопостачання космічних кораблів і підводних човнів. Зараз такі фільтри використовуються для опріснення морської води, очищення води в хімічній і харчовій промисловості (в т.ч. при виробництві соків, бутильованої води та алкогольної продукції). Також фільтр зворотного осмосу CFRO-550P ідеально підходить для очищення питної води в квартирі, котеджі і на дачі, де необхідна кристально чиста вода.

Заміна картриджів - 1 раз на 6 місяців, мембрани - 1 раз на рік.

Очищення води за допомогою фільтра зворотного осмосу CFRO-550P CRYSTAL здійснюється в кілька етапів:

1 етап

СR-10 - 5-мікронний картридж, виготовлений з поліпропіленового волокна. Усуває нерозчинені у воді механічні забруднення: пісок, іржу, мул і т.п. Затримує вугільний пил, яка засмічує обратноосмотічеськую мембрану.

2 етап

GAC-10 - картридж з гранульованим активованим вугіллям з шкаралупи кокосових горіхів. Експлуатаційні властивості і сорбційна ємність такого вугілля вище, ніж у деревного або кам'яного. Ефективно усуває хлор та інші органічні забруднення.

3 етап

CTO-10 - 5-мікронний картридж з брикетованого активованого вугілля підвищеної щільності з поліпропіленової оболонкою, яка запобігає виходу частинок вугілля. Видаляє складні хлорвміщуючі і органічні сполуки, пестициди та інші хімікати, покращує смак і запах води. Площа фільтрації брикетованого вугілля практично вдвічі більше звичайного гранульованого, і крім того, він має підвищену адсорбуючою здатністю. Картридж CTO-10 рекомендується встановлювати після картриджа з гранульованим активованим вугіллям.

4 етап

TFC-2012-50 - обратноосмотічеськая мембрана - ключовий елемент фільтра, усуває до 96-99% забруднень, в т.ч. бактерії і віруси. Зворотньоосмотична мембрана - це декількох тонких напівпроникних листів плівки, загорнутих у вигляді спіралі навколо пластикової трубки. Пори мембрани дуже малі (до 0,0001 мікрона) і пропускають крізь себе тільки молекули води (маса молекули води - 18 атомних од.). Отже, мембрана служить бар'єром для розчинених твердих речовин. Вода проходить під тиском по поверхні мембрани, крізь її пори проникають молекули чистої води. Крізь отвори в центральній трубці очищена вода потрапляє в накопичувальний бак. Мембрана пропускає розчинений у воді кисень та інші гази, які визначають її смак.

5 етап

CR-AICRO - вугільний фільтр поста, який усуває летючі субстанції і надає воді смак натуральної джерельної води. Стійкий до впливу хімічних речовин і розвитку бактерій.

Помпа 10011 - необхідна, коли тиск вхідної води менше 2,7 бар. Помпа 10011 застосовується для збільшення продуктивності системи, або у разі очищення води з підвищеним вмістом солі. Помпа працює абсолютно безшумно і економно споживає електроенергію. Кріпиться до фільтру зворотного осмосу за допомогою монтажної пластини.

Фільтр зворотного осмосу CFRO-550P підключається до водопроводу холодної води і встановлюється стаціонарно під кухонною мийкою. Окремий кран для очищеної води виводиться поряд з краном на мийці. Вода проходить через картриджі попереднього очищення, потім проходить через мембрану, де розділяється на очищену і воду, зливати в каналізацію. Очищена вода накопичується в металевому баку (загальна ємність 12 л, корисний об'єм 8 л) і під тиском надходить у кран для очищеної води. На шляху з бака вода проходить через вугільний фільтр поста - це є фінішною очищенням.

Таким чином, етапи підключення фільтра зворотного осмосу включають:

1. Установка хромованого коннектора і кульового крана в магістраль холодної води.

2. Висновок крана для очищеної води на мийку.

3. Підключення дренажного хомута до труби зливного сифона мийки.

Завдяки використанню фітингів швидкого підключення і пластикових трубок процедура встановлення та обслуговування фільтра CFRO-550P дуже проста. Перевірена часом, надійна і недорога конструкція кріплення дає можливість багаторазово підключати / відключати, а також скоротити число зношуваних гумових і різьбових ущільнювальних з'єднань. Незважаючи на свої невеликі розміри, фітинги швидкого підключення і з'єднують їх пластикові шланги витримують тиск до 10 разів перевищує робочий без будь-яких протечек.

Комплект підключення, яким оснащатся фільтр зворотного осмосу CFRO-550P CRYSTAL, зробить простим установку фільтру для кожного споживача в будь-якому населеному пункті.

В комплекті:

 • Фільтр зворотного осмосу CFRO-550р
 • Картриджі попереднього очищення CR-10, CTO-10, GAC-10
 • Постфільтр вугільний CR-AICRO
 • Зворотньоосмотична мембрана TFC-2012-50
 • Помпа 10011
 • Накопичувальний бак PRO 3.2
 • 4 різнокольорові з'єднувальні трубки
 • Кран для очищеної води
 • Ключ
 • Кран накопичувального бака
 • Дренажний хомут
 • Вхідний вентиль
 • Хромований латунний коннектор
 • Інструкція з експлуатації

Гарантія 2 роки.

Характеристики
Тип фильтрації Зворотній осмос
Розміщення Під мийкою
Продуктивність, л/добу 280
Температура води, °С 5 - 35 С
Кількість етапів очистки 5
Робочий тиск, бар 1,0 - 6,0
Габаритні розміри (Ш/В/Г), мм 570x550x350
Вага, кг 12
Накопичувальний бак 8 л
Наявність структуризатора Ні
Наявність мінералізатора Ні
Наявність насоса (помпи) Так
Тип колб Універсальний
Стиль крану Класичний - одинарний
Матеріал баку Метал
Продуктивність, л/хв 0,19
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

 • 11,400 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Crystal CFRO-550P Фільтр зворотного осмосу, зворотний осмос, Crystal