ECOSOFT FP 1054 CT механічний фільтр - aqua-room.com.ua

ECOSOFT FP 1054 CT механічний фільтр

ECOSOFT FP 1054 CT механічний фільтр - фото, описание, отзывы, купить, характеристики
Системи механічної очистки Ecosoft FP-1054-CT з фільтрує завантаженням Filter AG не мають рівних в області усунення механічних домішок більше 50 мкм. Найкращим варіантом є механічний фільтр Ecosoft FP-1054-CT, тому що він функціонує більш ефективно в порівнянні з сітчастими, мішковими і дисковими. Такого результату дозволяє добитися щільний шар завантаження, що не пропускає частинки за допомогою використання гранул Filter AG.

Більш того Ecosoft FP-1054-CT доречно застосовувати ч метою усунення глини і колоїдного заліза. З тієї причини, що завантаження має пористу структуру, навіть пори не пропускають навіть найменші механічні частинки. Таким чином, частки залишаються в фільтрі, при цьому ресурс матеріалу для фільтру знижується і ефективність його роботи стає менше.

Фільтр Ecosoft FP-1054-CT має ряд переваг, серед яких невеликі витрати при промиванні фільтруючого матеріалу. Така особливість безперечно позитивно відрізняє його від інших, наприклад, якщо порівнювати з кварцовим піском. Насипна вага Filter Ag набагато менше, ніж у інших виробників. тому для того, щоб промити фільтр необхідно менший обсяг води з меншим тиском в слідстві чого її витрата зменшується в рази.

Системи механічної очистки з Filter AG чудово знезалізнюють воду, що містить залізо в окисленої трехвалентной формі. Таким чином, фільтри стають остаточної стадією знезалізнення після аерації, озонування або хлорування. Це означає, що не має значення який із окислювачів застосовується перед фільтром, тому що фільтрує завантаження дуже інертна.

Система Ecosoft FP-1054-CT використовує безпечний і нескладний в експлуатації керуючий клапан, спроектований американською фірмою Clack - WS1TC. Клапан Clack WS1TC відрізняється невибагливістю, тому що гідравлічна складова високої потужності підпорядковується зовнішньої автоматиці і її конструкція не має нетривких і незахищених деталей. Плюс до всього автоматика не стикається з водою і розміщена в середині герметичного корпусу з пластика
Характеристики
Призначення Для холодної води
Тип фильтрації Механічна очистка
Тип корпусу Колонний
Продуктивність, м³/год 0,6-0,75
Об'єм фільтруючого матеріалу, л 42-45
Температура води, °С 4 - 30
Витрата води на 1 регенерацію, м³ 0,4-0,6
Перепад тиску в робочому режимі, бар 0,6 бар
Тривалість регенерації, хв 15 - 30
Термін роботи фільтруючого матеріалу, років до 2
Споживаєма потужність, Вт 30
Робочий тиск, бар 6,0
Діаметр підключень, дюйм 1
Габаритні розміри (Ш/В/Г), мм 1700х300х300
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 23,862 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги ECOSOFT FP 1054 CT механічна очистка