Активоване вугілля та його застосування у водопідготовці - aqua-room.com.ua

Активоване вугілля та його застосування у водопідготовці

Опубліковав aquaroom 02.03.2023 0 Comment(s)

Активоване вугілля та його застосування у водопідготовці


Активоване вугілля є широко використовуваним матеріалом для очищення води, оскільки він дуже ефективно видаляє з води органічні забруднення, побічні продукти дезінфекції, такі як хлор і т.д.
Активоване вугілля - це форма вугілля, оброблена киснем для створення високопористого матеріалу з більшою поверхнею. Коли вода проходить через активоване вугілля, пори у матеріалі вловлюють та адсорбують домішки, ефективно видаляючи їх із води.
Активоване вугілля часто використовується як у побутових, так і в комерційних цілях очищення води, включаючи очищення питної води та очищення промислових технологічних вод.


Вибір відповідного активованого вугілля для очищення промислової води залежить від кількох таких факторів, як:
  - тип води, що очищається,
- забруднюючі речовини, що видаляються,
- Обладнання, що використовується.

 

  Ось кілька спільних кроків, які можуть допомогти у процесі вибору:


1. Визначте забруднюючі речовини: проведіть аналіз води, щоб визначити тип та кількість забруднюючих речовин у воді. Це допоможе визначити тип активованого вугілля, який найкраще підходить для очищення води саме для вашого запиту. Наприклад, деякі види активованого вугілля краще видаляють органічні сполуки, інші краще видаляють неорганічні сполуки.

2. Визначте процес очищення: визначте процес очищення, який буде використовуватись. Наприклад: адсорбція, каталітичне окиснення або іонний обмін. Тип вибраного активованого вугілля залежатиме від конкретного процесу обробки.


3. Проконсультуйтеся зі спеціалістом з очищення води: проконсультуйтеся зі спеціалістом з очищення води, щоб отримати кваліфіковану консультацію в процесі вибору. Фахівець може надати рекомендації щодо конкретного типу активованого вугілля, який найкраще підходить для застосування у очищенні води саме під ваші запити.

 

На ринку водопідготовки існує багато виробників активованого вугілля, виходячи зі своєї багаторічної виробничої практики, компанія Акварум може порекомендувати звернути вашу увагу на виробника активованого вугілля ТМ Grancarbon . Він визначається високою якістю, конкурентноспроможною ціною та широким спектром використання. 

Активоване вугілля ТМ Grancarbon виробляється зі шкарлупи кокосових горіхів

До основних переваг бренду Grancarbon можна віднести його високу якість та ефективність при очищенні води. Grancarbon виробляється із шкаралупи кокосових горіхів, які є відновлюваним та стійким джерелом вуглецю. Активоване вугілля, отримане з шкаралупи кокосових горіхів, має велику площу поверхні та унікальну пористу структуру, що дозволяє йому ефективно видаляти з води широкий спектр забруднень, таких як: хлор, озон, а також органічні та хлорорганічні сполуки з води. А також активоване вугілля впливає на коригування запаху та смаку.


Grancarbon часто використовується для очищення води, де потрібна високоякісна та надійна фільтрація, наприклад, у харчовій промисловості, фармацевтичному виробництві та муніципальних водоочисних спорудах. Grancarbon доступний у кількох різних формах, включаючи гранульоване активоване вугілля, порошкоподібне активоване вугілля та екструдоване активоване вугілля.


Загалом активоване вугілля – це високоефективний фільтруючий матеріал для очищення води, а Grancarbon – це перевірений бренд, що пропонує високоякісну та надійну фільтрацію для широкого спектру завдань з очищення води. Прямі поставки активованого вугілля прямо з заводу виробника на склад ТОВ Акварум -забезпечують найкращу ціну та доступність покупки  Grancarbon.