Купити фільтри глечики - aqua-room.com.ua

Фільтри глечики


Ця категорія порожня.

Фільтри глечики

Фільтри-глечики - самий простий і зручний спосіб отримати кришталево чисту воду для пиття і приготування їжі. Ці фільтри не вимагають спеціального підключення до водопроводу і будуть корисні Вам завжди і скрізь - в квартирі, на дачі, в офісі і навіть під час подорожей!

Фільтр-­глечик

Фільтр-­глечик: найпростіший спосіб очищення води

Вода сучасної водопровідної системи та поверхневих вод забруднена внаслідок діяльності заводів, фабрик та інших виробництв. Тому на сьогодні купувати системи фільтрації води ­ необхідна умова збереження здоров’я. Адже важкі метали та інші речовини спричиняють ряд хворіб, які непомітно, але суттєво впливають на стан організму кожного з нас. Тому прийнято за необхідне користуватись базовими способами очистки та фільтрації води.

Система фільтрації в побутовому фільтрі­-глечику

Апарати для очистки води на водопровідний кран ­ основний спосіб базової очиски води в побуті. Фільтр­глечик ­ додатковий спосіб, який допамагає видалити важкі шкідливі речовини з води. Однак іноді ­ це єдиний ефектийний спосіб очищення води, який доступний кожному.Такий фільтр складається з двох частин: фільтруючий елемент та ємність для води. Вони бувають різного об’єму аж до 4 літрів. Такий об’єм найкращий для великих сімей. 4­літровий глечик також допомагає економити час на приготуванні їжі і не чекати поки вода профільтрується.

Поради: як вибирати фільтр­глечик та де придбати дешевий та ефективний фільтр.

Фільтр варто вибрати заважаючи на кількість осіб які будуть ним користуватись. Зазвичай фільтри розраховані на опрацювання 300 літрів води, тобто на 2 місяці для сім’ї з 3 осіб: двоє дорослих та дитина.

Оскільки фільтруючий елемент часто потрібно змінювати, а ціна касети ­ висока, тому люди зазвичай використовують його понад термін використання, який рекомендують. Варто зауважити, що це ­ НЕ шкідливо. Натомість з кожним наступним місяцем використання ­ показник чистоти води буде знижуватись. Ми рекомендуємо змінювати картридж щодва місяці. Хімічні речовини, які ви споживаєте з водою без фільтрування можуть загострити хронічні захворювання, створити проблеми з шлунково­кишковим трактом, навіть якшо потрапляють в незначній кількості. А наше здоров’я - ­ найцінніша річ.

Картридж ­ пластиковий елемент фільтра, в якому міститься речовини що фільтрують воду. Вони складаються з двох простих фільтрів (зверху та знизу), які забезпечують проникнення маленьких крихт. А основний елемент це ­ іонообмінна смола, яка в залежності від виду та виробника може бути в різних формах: пресований арагон або волокнистий аквалон. Іноді може застосовуватись ­ активоване вугілля чи іони срібла. Але варто звертати увагу на різновид смоли чи іншої речовини, бо срібло часто використовується як рекламний хід.

Звертаємо увагу на те, що смола для ефективності повинна завжди бути вологою! Тому пострійне перебування води у фільтрі ­ не шкідливе для його ефективної роботи, а навпаки ­ корисне. Висушування касети зі смолою ­ знижує ефективність фільтрації!Не варто переживати про те, що всередині касети будуть розмножуватись мікроби. Ця речовина також має здатність їх знищувати.

Запрошуємо звертатись за порадами в наш магазин. Наші привітні та кваліфіковині працівники допоможуть вибрати для Вас найкращий варіант фільтра­глечика. Купівля такого глечика ­ підвищить вам настрій та сприятиме оздоровленню!