OSM 1 - 2 інгібітор биообрастаний - aqua-room.com.ua

OSM 1 - 2 інгібітор биообрастаний

OSM 1 - 2 інгібітор биообрастаний - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

СП Е Ц І Ф І К А Ц І Я

  • Група: Біоциди та біодісперанти
  • Зовнішній вигляд: рідина від жовтого до коричневого кольору
  • Активні компоненти: гіпохлорит натрію стабілізований
  • Щільність, кг / л: 1,2 ÷ 1,3
  • pH: ≥12


Продукт OSM 1-2 рекомендований для промислового використання в якості біоциду оксидується дії для дезінфекції питної води, в програмах стабілізаційної обробки води відкритих систем охолодження, бризкальних басейнів, систем кондиціонування, резервуарів для зберігання технічної води. Має властивості сильного оксиданта з широким спектром бактерицидної дії, використовується для контролю біообростання.

Продукт OSM 1-2 - концентрований рідкий біоцидами на основі стабілізованого гіпохлориту натрію, володіє чудовими бактерицидними, фунгіцидними і альгіцидними властивостями. Продукт проявляє свою дію моментально. Активні компоненти продукту оксидируют і руйнують клітинну мембрану, приводячи до лізингу ядра і клітини. OSM 1-2 будучи сильним оксидантом, може призводити до посилення корозійної активності по відношенню до металів, тому необхідно передбачати відповідну захист. Рекомендований до використання в нейтральній або слабко кислому середовищі. OSM 1-2 сумісний з інгібіторами, стійкими до дії оксидантів, рекомендується для сильно забруднених систем, для вод містять аміак, феноли, органічні, аліфатичні і ароматичні розчинники.


OSM 1-2 вводиться в постійному або шоковому режимі за допомогою насоса-дозатора або шляхом введення періодичних доз. Рівень і режим дозування залежить від рН і хлорпоглощаемості середовища, температури і необхідного рівня залишкового хлору. Типова доза становить 5 - 50 г / м3, при сильному забруднення 50 - 100 г / м3. При високих рівнях рН застосовувати спільно з донором OSM 1-2. Для попередження розвитку звикання рекомендується комбінування з біоцидами іншого класу дії. Контроль дозування здійснюється за допомогою спеціальних методів бактеріологічного тестування (загальне мікробне число ОМЧ і ін), методів візуального огляду. Консультації по оптимізації водно-хімічного режиму здійснюють технічні фахівці наших сервісних центрів.

Ціна вказана за каністру 25кг

Характеристики
Призначення Використовується для дезинфекції питної води, стабілізаційної обробки води відкритих систем охолодження, бризкальних басейнів, систем кондиціонування, резервуарів для зберігання технічної води
Виробник OSM
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 2,485 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги OSM, реагент, антискаланта, інгібітор відкладень