OSM 100-2 інгібітор корозії - aqua-room.com.ua

OSM 100-2 інгібітор корозії

OSM 100-2 інгібітор корозії - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Продукт OSM 100-2 є рідким лужним інгібітором корозії. Призначений для корекційної обробки парових котлів, де в якості підживлення використовується демінералізована або обратноосмотическая вода, а також в разі великого відсотка повернення конденсату (більше 90%). Коригує рН і лужність живильної і котлової води. Максимальна температура води в котлі - +300 ° С, максимальний тиск - 60 aТМ. Може бути використаний для нейтралізації кислих стічних вод, підтримання необхідного рівня рН в оборотних охолоджувальних та опалювальних системах.


Продукт OSM 100-2 - це інгібітор корозії на основі розчину гідроксиду натрію, готового до застосування. Продукт має властивість нейтралізувати вуглекислоту, підвищувати рН і лужність до меж, що викликають найменшу корозію. Мінімізує процеси корозії і сприяє створенню рівномірного магнетітной захисної плівки на поверхні металу.

Дозування інгібітора залежить від якості живильної води, робочих характеристик парового котла, необхідного рівня рН, лужності.

OSM 100-2 - продукт готовий до застосування, дозується в концентрованому вигляді за допомогою насоса-дозатора.

Рекомендоване місце введення реагенту - після установки зворотного осмосу або в нижню частину живильного бака або деаератора. При необхідності продукт може бути розбавлений додаткової або живильною водою до 5 - 10%.


Контроль дозування забезпечується підтримкою в котельній воді необхідного значення рН і лужності. Інші параметри контролюються згідно з вимогами експлуатаційно-режимної карти.

Ціна за каністру 22кг

Характеристики
Призначення Продукт OSM 100-2 є рідким лужним інгібітором корозії. Призначений для корекційної обробки парових котлів, де в якості підживлення використовується демінералізована або обратноосмотическая вода, а також в разі великого відсотка повернення конденсату (більше 90%).
Виробник OSM
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 3,418 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги OSM, реагент, інгібітор корозії