OSM 112 Інгібітор корозії і накипоутворення на основі летючих амінів ( 20 л. ) - aqua-room.com.ua

OSM 112 Інгібітор корозії і накипоутворення на основі летючих амінів ( 20 л. )

OSM 112 Інгібітор корозії і накипоутворення на основі летючих амінів ( 20 л. ) - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

ПРИЗНАЧЕННЯ Продукт OSM 112 є рідким універсальним інгібітором. Призначений для корекційної обробки води водогрійних котлів та систем опалення, де підживленням є муніципальна вода середньої жорсткості. Використовується для контролювання процесів накипоутворення та корозії. Максимальна температура котлової води – +200 °С.

ВЛАСТИВОСТІ Продукт OSM 112 – це універсальний інгібітор відкладень на основі фосфатів, полімерів і диспергентов, інгібіторів корозії. Активні компоненти продукту пов'язують наявні у воді іони жорсткості, заліза в комплекси, запобігаючи утворенню накипу. За рахунок дії високоефективних дисперсантів OSM 112 підвищує розчинність всіх солей, стабілізує шлам, не дозволяючи йому накопичуватися і прикипати в місцях недостатньої циркуляції. В процесі роботи котла поступово розпушує і відмиває наявну накип. Нейтралізує вуглекислоту і підтримує рН на оптимальному рівні. Пов'язує залишковий кисень і сприяє створенню і підтриманню рівномірної магнетитной захисної плівки на поверхні металу. РЕКОМЕНДАЦІЇ З ДОЗУВАННЯ Дозування інгібітору залежить від якості додаткової води, необхідного рівня рН, робочих характеристик системи і становить 100 – 300 г/м3.
OSM 112 - продукт готовий до застосування, дозується в концентрованому вигляді за допомогою насоса-дозатора. Рекомендоване місце введення реагенту – у зворотну воду системи або підживлювальної води після деаератора при постійному підживленні. На початковому етапі дозування необхідно введення дози для насичення системи продуктом (150 - 200 г/м3). Контроль дозування забезпечується підтриманням у мережній воді необхідного значення рН (9,0 - 9,5) та фосфатів на рівні 0,3-1,0 мг/л РО4. Інші параметри контролюються згідно з вимогами експлуатаційно-режимної карти.
Ціна за каністру
Характеристики
Призначення Використовується для контролювання процесів накипоутворення та корозії
Виробник OSM
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 4,039 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги OSM, реагент, антискаланта, інгібітор відкладень