Доставка і оплата - aqua-room.com.ua

Доставка і оплата

Способи доставки:

Доставка по Україні на відділення компанії "Нова пошта"

Здійснюється в будь-який регіон України. При закупівлі на суму від 999 грн. доставку оплачує продавець (крім таблетованій солі, реагентів). Відправка товару гарантовано здійснюється на наступний день після замовлення, але в більшості випадків ми відправляємо товар у день замовлення.


Адресна доставка по Україні від компанії "Нова пошта"


Вартість доставки розраховується згідно з тарифами компанії "Нова Пошта". Доставка здійснюється щодня в межах з 90.00 до 21.00.


Кур'єрська доставка по Одесі


Кур'єрська доставка здійснюється на наступний день після оформлення замовлення, якщо товар є в наявності. Кур'єрська доставка здійснюється в межах Одеси щодня з 10.00 до 21.00. Замовлення на суму понад 999 гривень доставляється безкоштовно.
Вартість безкоштовної доставки Розраховувати від суми замовлення з врахованої знижкою. У разі якщо сума замовлення після застосування знижки менш як 999 грн, здійснюється платна доставка.
При сумі замовлення менше 999 гривень вартість доставки складає 50 гривень.

Вартість доставки за межі міста обговорюються окремо.


Способи оплати:

готівкова


Оплата готівкою можлива при адресній доставці по Одесі, самовивіз, а також у відділеннях "Нової Пошти". Оплата здійснюється виключно у національній валюті.


безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документовотправляется Укрпоштою.


Оплата онлайн картою Visa і MasterCard


Privat24


Прівиборе даного способу оплати після оформлення заказаменеджер магазінавишлет Вам необхідні реквізити для оплати і Ви зможете здійснити переклад в будь-якому відділенні Приватбанку, за допомогою терміналу, комп'ютера, підключеного до мережі інтернет або навіть мобільного телефону.