Amiad 2" TAF-750 (TH) 10 мкм Сітковий фільтр - aqua-room.com.ua

Amiad 2" TAF-750 (TH) 10 мкм Сітковий фільтр

Amiad 2" TAF-750 (TH) 10 мкм Сітковий фільтр - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Фільтр Amiad 2" TAF-750 (TH) фільтр 10 мкм - сітковий фільтр для очіскті води з ручним промиванням. Застосовується для попереднього очищення питної води, в системах зрошення для теплиць, невеликих полів.

Інноваційний самоочисний фільтр з високоякісного пластику для великої кількості різноманітних систем очищення Характеристики: Унікальні електроприводні механізми; Автоматична промивка по перепаду тиску та/або по тимчасовому інтервалу; Можливість безперервної промивки; Низьке енергоспоживання; На час промивки не потрібно переривати технологічний процес; Електронне управління очищенням з широкими можливостями контролю; Системи застосування: системи водопостачання, градирні, очищення стічних вод; Принцип роботи фільтрів TAF.Загальний принцип. Фильры серії Amiad TAF включають прості в експлуатації автоматичні 2" і 3" фільтри, виготовлені з високоякісного пластику і працюють від електроприводу або електронного механізму самоочищення. Різні типи сітчастих фільтрів серії TAF передбачені для витрат до 50 м3/год (220 US gpm) зі ступенем фільтрації від 500 до 10 мікрон.

Процес фільтрації. Вода потрапляє усередину сітчастого циліндра (1) через вхідну трубу фільтра (2) і тече через сітку фільтра виходить трубі (3). Частинки бруду затримуються на внутрішній поверхні циліндра і утворюють «кек», що викликає виникнення перепаду тиску на фільтрі. Процес самоочищення. Під час процесу самоочищення, фільтрована вода продовжує текти. Випускний клапан (4) відкривається і привід (5) обертає по спіралі всмоктуючий сканер (6) у різних напрямках. Спіральне обертання форсунок сканера всередині поверхні фільтра дозволяє видалити кек з фільтра через випускний клапан.

Контрольна система. Контрольна система складається з: Електронного контролера промивання Amiad (7), триходового соленоїдного клапана (8), керує роботою випускного клапана фільтра, і датчика перепаду тиску (9), який фіксує перепад тиску у фільтрі і передає сигнал на контролер після того, як його величина досягне запрограмованого значення (зазвичай 0.5 bar / 7 psi). Контролер включає цикл самоочищення при настанні будь-якої з наступних умов: Отримання сигналу від датчика перепаду тиску Настання тимчасового інтервалу, програмованого контролера оператором Запуск в ручному режимі з панелі управління

Характеристики
Призначення Механічна очистка холодної води
Тип приєдняння Різьбове
Продуктивність, м³/год 25,0
Температура води, °С 4 - 60
Фільтруючий елемент Дротяна сітка плетена
Робочий тиск, бар 1 - 10
Діаметр підключень, дюйм 2’’
Вага, кг 11,6
Пористість, мкм 10
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 233,200 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Сітковий фільтр, Amiad, 2" TAF-750 (TH)