Amiad 6" SAF-4500 SLN WS 10 мкм Сітковий фільтр - aqua-room.com.ua

Amiad 6" SAF-4500 SLN WS 10 мкм Сітковий фільтр

Amiad 6" SAF-4500 SLN WS 10 мкм Сітковий фільтр - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Автоматичний самоочисний фільтр Amiad 6" SAF-4500 SLN WS 10 мкм — підходить для ще більшого числа систем.

Характеристики: Велика площа фільтрації, надійний робочий механізм і проста конструкція роблять фільтр SAF ідеальним рішенням для систем фільтрації води поганої якості до дуже високого ступеня освітлення. Автоматична промивка по перепаду тиску та/або тимчасового інтервалу. На час промивки не потрібно переривати технологічний процес. Стабільний і надійний механізм самоочищення навіть при роботі в граничних режимах. Мінімальний об'єм фільтрату дозволяє прекрасно працювати під час режиму промивки. Системи застосування: системи водопостачання, системи зрошення, градирні, очищення стічних вод, попереднє очищення технологічних вод, і тд. Області застосування: заводи, гірнича справа, станції очищення води і стічних вод, озеленення і сільське господарство, і тд. Принцип роботи фільтрів серії SAF.

Загальний принцип. Фільтри серії Amiad SAF мають складну конструкцію, але прості в експлуатації, автоматизовані, обладнані механізмом самоочищення з електроприводом. Фільтри серії «SAF» розраховані на витрати до 400 м3/год (1760 gpm), з різними сітчастими фільтрами, що передбачають ступінь фільтрації від 800 до 10 мікрон, з діаметром на вході/виході 2"-10«. Процес фільтрації. Неочищена вода надходить у вхідний отвір фільтра (1) через фільтр грубої очистки (2), захищає механізм очищення від великих забруднень. Вода проходить через фільтр тонкого очищення (3), що затримує частинки бруду, які скупчуються усередині фільтра. Чиста вода витікає через вихідний отвір фільтра (4). Поступове накопичення забруднень на внутрішній поверхні фільтра призводить до утворення кека, з відповідним збільшенням величини перепаду тиску на фільтрі. Датчик перепаду тиску фіксує перепад тиску і коли його величина досягає запрограмованої включається процес очищення. Процес самоочищення. Очищення фільтра відбувається за допомогою всмоктувального сканера (5), спірально розташованого на сітці, відкритий випускний клапан створює сильний всмоктуючий потік у оголовка форсунки, який засмоктує кек з сітки. В ході процесу самоочищення, який триває 20-40 30 секунд, фільтрована вода продовжує витікати з фільтра. Контрольна система. Для фільтрів SAF filters передбачено 2 типу панелей управління: PLC або електро-механічне реле і таймер. Фільтр починає цикл самоочищення при настанні будь-якої з наступних умов:

Отримання сигналу від датчика перепаду тиску (6) Настання тимчасового інтервалу, програмованого на панелі управління Запуск в ручному режимі Панель управління дозволяє: Вибір режиму безперервної промивки Лічильник циклів промивки Аварійний режим — може бути використаний для відкриття обвідної лінії, відключення насоса і тп.

Характеристики
Призначення Механічна очистка холодної води
Продуктивність, м³/год 200,0
Температура води, °С 4 - 60
Фільтруючий елемент Дротяна сітка плетена
Робочий тиск, бар 1 - 10
Діаметр підключень, дюйм 6’’
Вага, кг 11,6
Пористість, мкм 10
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 989,218 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Сітковий фільтр, Amiad, 6" SAF-4500 SLN