Amiad 8" EBS-10000 SLN WS 10 мкм Сітковий фільтр - aqua-room.com.ua

Amiad 8" EBS-10000 SLN WS 10 мкм Сітковий фільтр

Amiad 8" EBS-10000 SLN WS 10 мкм Сітковий фільтр - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Велика площа фільтрації, надійний робочий механізм і проста конструкція роблять фільтр EBS ідеальним рішенням проблем фільтрації швидких потоків і води низької якості до дуже високих ступенів очищення. Автоматична промивка по перепаду тиску та/або тимчасового інтервалу. На час промивки не потрібно переривати технологічний процес. Стабільний і надійний механізм самоочищення навіть при роботі в граничних режимах. Мінімальний об'єм фільтрату дозволяє прекрасно працювати під час режиму промивки. Системи застосування: системи водопостачання, системи зрошення, градирні, очищення стічних вод, попереднє очищення технологічних вод, і тд.

Області застосування: заводи, гірнича справа, станції очищення води і стічних вод, озеленення і сільське господарство, і тд. Принцип роботи сітчастих фланцевих фільтрів EBS. Загальний принцип. Фільтри серії Amiad EBS являють собою автоматичні фільтри з електричним механізмом самоочищення. Фільтри серії «EBS» розраховані на витрати до 7200 м3/год (32000 US gpm), з сітчастими фільтрами зі ступенем фільтрації від 800 до 10 мікрон. Діапазон діаметрів для фланців на вході/виході 8"-36«. Процес фільтрації. Неочищена вода надходить усередину сітчастого циліндра (1) з вхідного отвори фільтра (2) і протікає через сітку до вихідного отвору фільтра (3). Частинки забруднень уловлюються на внутрішній поверхні сітки і утворюють «кек», що приводить до виникнення перепаду тиску на фільтрі. Датчик перепаду тиску (4) фіксує перепад і після досягнення встановленої величини перепаду тиску включається процес очищення.

Процес самоочищення. Очищення фільтра відбувається за допомогою всмоктувального сканера (5), спірально розташованого на сітці, відкритий випускний клапан створює сильний всмоктуючий потік у оголовка форсунки, який засмоктує кек з сітки. В ході процесу самоочищення, який триває близько 30 секунд, фільтрована вода продовжує витікати з фільтра. Контрольна система. Робота і цикл очищення фільтра «EBS» контролюються за допомогою програмованого контролера (PLC). PLC дозволяє максимально гнучко контролювати роботу фільтра і використовувати різні функції контролю за вибором замовника. Під час циклу самоочищення PLC контролює соленоїдний клапан, керуючий роботою випускного клапана за допомогою гидравилики або стисненого повітря. Фільтр починає цикл самоочищення при настанні будь-якої з наступних умов: Отримання сигналу від датчика перепаду тиску Настання тимчасового інтервалу, програмованого на щиті управління Запуск в ручному режимі Щит керування дозволяє: Вибір режиму безперервної промивки Лічильник циклів промивки Аварійний режим — може бути використаний для відкриття обвідної лінії, відключення насоса і тп.

Характеристики
Призначення Механічна очистка холодної води
Продуктивність, м³/год 340,0
Температура води, °С 4 - 60
Фільтруючий елемент Дротяна сітка плетена
Робочий тиск, бар 1 - 10
Діаметр підключень, дюйм 8"
Вага, кг 11,6
Пористість, мкм 10
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 1,630,147 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Сітковий фільтр, Amiad, 8" EBS-10000 SLN