ATLAS FILTRI Фільтр-колба DP BIG SANIC 1" IN (пластик) 20" - aqua-room.com.ua

ATLAS FILTRI Фільтр-колба DP BIG SANIC 1" IN (пластик) 20"

ATLAS FILTRI  Фільтр-колба DP BIG SANIC  1" IN (пластик)  20" - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

ATLAS filtri DP Big Blue 20 1 IN SANIC посилений магістральний фільтр колба для холодної води підвищеної продуктивності. Дана колба має підвищену пропускну здатність, яка досягає 100 літрів в хвилину за рахунок використання змінних картриджів з підвищеним ресурсом в комбінації зі збільшеним діаметром поперечного перерізу нарізного сполучення, яке становить 1 "дюйм.

Назва моделі фільтра Atlas filtri має буквену абревіатуру DP, яка є скороченням словосполучення "Dual Parts", яке дослівно можнуо перевести як - дві частини. Тобто це говорить про те, що корпус фільтра складається з двох деталей - верхньої кришки, виконаної з полімеру, пофарбованого в сріблястий колір і нижньої колби, в яку поміщається змінний картридж. Нижня колба також виконана з полімеру, пофарбованого в сірий колір.

Кришка магістрального фільтра ATLAS filtri DP Big Blue 20 1 IN SANIC має внутрішнє різьблення для приєднання нижньої колби. На верхній частині кришки є 4 отвори для кріплення кронштейну, яким магістральний фільтр кріпиться до стене.Также у верхній частині кришки розташований клапан для скидання залишкового тиску води і розповітрювання системи при сервісному обслуговуванні магістрального фільтра. По краях кришки є два порти для підключення фільтра до водопроводу. Кожен порт обладнаний внутрішнім різьбленням 1 "для зручності монтажу.


Нижня колба магістрального фільтра ATLAS filtri DP Big Blue 20 1 IN SANIC у верхній частині має зовнішню різьбу для вгвинчування в кришку фільтра. У верхньому торці колби є спеціальна канавка в яку укладено гумове кільце ущільнювача, яке при закручуванні фільтра створює герметичне з'єднання між колбою і кришкою фільтра.


Даний магістральний фільтр для холодної води виготовлений за технологією SANIC, яку запотентовала компанія ATLASfiltri. Всі фільтри для води, що мають маркування SANIC - виконані з бактериостатического пластика в який під час відпливу форми введена спеціальна присадка, переважна розвиток на поверхні фільтра для очищення холодної води мікробної контамінації.

Характеристики
Призначення Для холодної води
Тип фильтрації Механічна очистка
Тип корпусу Колба 20" ВВ
Від чого очищує Механічні забруднення
Температура води, °С 5 - 45
Робочий тиск, бар 2,0 - 8,3
Діаметр підключень, дюйм 1
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 4,557 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги ATLAS FILTRI, Фільтр-колба DP BIG SANIC 1" IN (пластик) 20", Механічний фільтр