HYDRANAUTICS CPA6-LD 8040 Промислова мембрана - aqua-room.com.ua

HYDRANAUTICS CPA6-LD 8040 Промислова мембрана

HYDRANAUTICS  CPA6-LD 8040 Промислова мембрана - фото, описание, отзывы, купить, характеристики
Мембрани Hydranautics охоплюють всі способи мембранної водоочищення: мікрофільтрацію, ультрафільтрацію, нанофільтрацію і зворотний осмос. Компанія Hydranautics представляє на російському ринку свою новітню продукцію найвищої якості. Широкий асортимент мембранних елементів «Hydranautics» дозволяє вирішувати більшість завдань, пов'язаних з якісної очищенням води. Всі елементи проходять 100% тестування на заводі-виробнику.

Обратноосмотичні мембрани Hydranautics виробляє компанія Nitto Denko (Японія), яка по праву тривалий час знаходиться на провідних позиціях серед світових лідерів, які виробляють обладнання з очищення води. Nitto Denko випускає широкий асортимент мембранних елементів різного ступеня фільтрації (ультра, мікро-, нанофільтрація, зворотний осмос), які допомагають вирішувати будь-які завдання будь-якої складності, пов'язані з водопідготовкою для будь-яких цілей.
Високоселективний обратноосмотическая мембрана Hydranautics CPA3-8040 призначена для очищення солонуватих вод для потреб комерційної та промислової водоочищення. Висока пропускна здатність, ефективність, співвідношення ціни-якості робить мембранні елементи серії CPA кращим варіантом серед високоселективних мембран для роботи з солонуватими водами в індустрії.
Високоселективний обратноосмотическая мембрана Hydranautics CPA6 MAX-8040 призначена для очищення солонуватих вод для потреб комерційної та промислової водоочищення. Висока пропускна здатність, ефективність, співвідношення ціни-якості робить мембранні елементи серії CPA кращим варіантом серед високоселективних мембран для роботи з солонуватими водами в індустрії.

Завдяки виключно високої селективності мембранні елементи CPA6 використовуються в енергетиці, фармацевтиці, електроніці.

Переваги CPA6 MAX-8040:

Висока селективність мембрани - хв. 99.6;

Мембранне полотно - композитний поліамід;

Високоякісні матеріали;

Кращі в індустрії стандарти якості.

Характеристики
Призначення Промислова мембрана
Продуктивність, GPD (м3/добу) 33,12
Площа фільтрувальної поверхні, кв.фути (мм²) 37,2
Селективність, % 99,6
Робочий тиск, бар 6
Країна виробник Японія
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 34,265 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги промислова мембрана, HYDRANAUTICS, CPA, LD, 8040, мембранний елемент, мембрана