Станції дозування - навіщо потрібні та їх види - aqua-room.com.ua

Станції дозування - навіщо потрібні та їх види

Опубліковав aquaroom 09.03.2023 0 Comment(s)

Станції дозування - навіщо потрібні та їх види

Станції дозування використовуються для подачі реагентів у системи очищення води, щоб запобігти утворенню накипу та мінеральних відкладень, які можуть пошкодити обладнання та знизити його ефективність.

Дозуюча станція може бути встановлена безпосередньо в системі водопідготовки або може бути розташована поряд і підключена до системи через серію труб або шлангів.

Дозувальна станція Aquarum складається з насоса, бака для розчину реагенту та системи керування для регулювання кількості реагенту, що додається у воду. Насос використовується для подачі точної кількості реагенту в систему очищення води, а система керування забезпечує додавання правильної дози у потрібний час.

 

Існує кілька типів дозуючих станцій :

1.Системи ручного дозування: Ці системи вимагають, щоб оператор вручну додавав реагенти в систему очищення води. Вони прості та недорогі, але вимагають частого контролю та регулювання для підтримки правильного дозування хімікатів.

2.Системи дозування з самопливною подачею: у цих системах хімічні речовини проти утворення накипу додаються в накопичувальний бак або резервуар і самопливно подаються до системи очищення води. Вони підходять для підприємств меншого масштабу, до мінусів можна віднести, що вони обмежені з точки зору точності та контролю.

3.Системи пропорційного дозування: у цих системах використовуються насоси для подачі хімікатів та реагентів проти утворення накипу в систему очищення води в точних пропорціях, залежно від швидкості потоку або інших параметрів. Вони більш точні та надійні, ніж ручні чи гравітаційні системи.

4.Системи дозування на вимогу: Системи дозування на вимогу використовують датчики та системи управління для контролю якості води та коригування дозування реагентів у міру необхідності. Ці системи високоавтоматизовані та ефективні.

 

Тип станції дозування реагентів буде залежати від конкретного застосування та бажаного рівня точності, контролю та автоматизації.компанія Aquarum є виробником обладнання для водопідготовки, а також у нашому асортименті є станції дозування.

 

При виборі станції Aquarum важливо враховувати індивідуальні вимоги системи водопідготовки: такі як споживання і жорсткість води.

Також важливо налаштувати обслуговування і калібрування станції, що дозує, щоб забезпечити точне дозування реагенту. Фахівці компанії Aquarum допоможу налаштувати або ж ви можете зробити це самостійно.