OSM 603 Біоцид ( 20 л. ) - aqua-room.com.ua

OSM 603 Біоцид ( 20 л. )

OSM 603 Біоцид ( 20 л. ) - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Застосування

Продукт OSM 603 рекомендований для промислового використання в якості біоциду неоксідірующего дії в програмах знезараження для мембранних систем. Продукт промиває поверхню мембран, перешкоджає рпзрушающему біохімічному впливу мікроогранізмов, появи неприємного запаху в перміат, приводить до збільшення терміну служби мембран і знижує витрати на їх обслуговування. Підходить тільки для нехарчових застосування. Має широкий спектр дії і застосовується для контролю росту бактерій, грибків, найпростіших і водоростей, які є причиною біообростання і зниження ефективності роботи.

Робочі характеристики

Продукт OSM 603 - концентрований рідкий біоцидами на основі органічних сполук бромидов, володіє чудовими мікробіоцідний властивостями. Продукт проявляє свою дію моментально. Активні компоненти продукту порушують транспорт поживних речовин через мембрану клітини і ядра, аж до руйнування мембрани. Володіє біодіспергірующімі властивостями, руйнуючи і видаляючи біоплівку. OSM 603 - це стабільний, нелеткий, неформірующій піни біоцидами. OSM 603 некорозійного, не реагує з металами, гумою та іншими матеріалами. Продукт працює як в кислому, так і в слабо лужному середовищі. OSM 603 сумісний з усіма антискаланта, рекомендується для очищення сильно забруднених систем. Не застосовувати препарат разом з продуктами на основі бисульфита.

Переваги

 • Біоцид OSM 603
 • Біоцид OSM 603
 • Рідкий продукт, зручний у використанні
 • Висока ефективність при низьких дозах
 • Чи не летючий і не корозійні
 • Малотоксичний, короткий період биоразложения

Дозування

Продукт OSM 603 дозується за допомогою дозуючого насоса, шляхом введення періодичних шокових доз. Типова доза становить 150-200 г / м3 1-2 рази в тиждень протягом години на вхід установки зворотного осмосу при поганій передочистку.

Для промивки мембран від бообрастаній Отова промивний розчин: на 1 м3 розчину для промивання 100-150 OSM 603 (залежить від ступеня забруднення). Продукт розбавляти перміат. Рекомендується витримування розчину протягом не менше 15 хвилин з наступною циркуляцією розчину протягом від 1 до 2 годин при температурі 30-40 ° С і ретельним промиванням перміат. Тривалість і частота промивок залежить від забрудненості мембран. Консультації по оптимізації здійснюють наші технічні фахівці.

Специфікація

 • Зовнішній вигляд - Безбарвна або жовтувата рідина
 • Активні компоненти - фосфонової кислоти (> 25%)
 • Щільність (20 С), г / см3 - 1,0 + -0,05
 • рН (20 С) -1,0 - 4,0
 • Точка замерзання, ° С — - 20

Зберігання і звернення

При зверненні з продуктом OSM 603 необхідно використовувати відповідну захисний одяг і захисні окуляри. Зберігати в сухому, прохолодному і добре вентильованому приміщенні, в щільно закритій тарі, далеко від джерел тепла, не допускати попадання прямих сонячних променів. Термін зберігання два роки з дати виробництва.

Тільки для професійного використання. Звернення з продуктом згідно Листів Безпеки.

Купити Біоцид OSM 603 в Одесі, Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську, Дніпропетровську, Іллічівську, Житомирі, Запоріжжі, Кишиневі можна зателефонувавши за номером 044-451-55-65.

Ціна за каністру

Характеристики
Призначення Інгібітор біологічного обростання
Виробник Osnova
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

 • 18,865 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Біоцид OSM 603, Біоцид, Інгібітор біологічного обростання