OSM 610 Антискалант ( 20 л. ) - aqua-room.com.ua

OSM 610 Антискалант ( 20 л. )

OSM 610 Антискалант ( 20 л. ) - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

ЗАСТОСУВАННЯ

Продукт OSM 610 є рідким універсальним антискаланта. Чудово контролює і запобігає утворенню накипу і відкладень на мембранних елементах. Призначений для мембранних установок, що працюють на жорсткій воді. Застосуємо для всіх типів мембран. Всі компоненти антискаланта можуть бути використані в харчовій і фармацевтичній промисловості. Продукт застосуємо для мембранних систем, які виробляють воду для питного якості.

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Антискаланта OSM 610 - це унікальний інгібітор відкладень, багаторазово підвищує розчинність таких трубнорастворімих солей як карбонати, сульфати (CaSO4, BaSO4, SrSO4), фториди CaF2, заліза і силікати. Ці солі у вигляді твердих відкладень блокують мембрани і перешкоджають фільтрації. Як наслідок цього зростає перепад тиску і знижується продуктивність установки, а також може спричинити за собою деформацію і розрив мембранних елементів. Продукт OSM 610 ефективний для вод середньої і високої жорсткості.

Дія антискаланта OSM 610 засновано на механізмі порогового інгібування, модифікації поверхні кристалів неорганічних солей, що зупиняє зростання кристалів і руйнує їх структуру. Властивості диспергирования проявляються в зміні заряду частинок і зниження їх здатності до агломерацій (злипання). Таким чином формується мелкодісперсная емульсія.

ПЕРЕВАГИ

Рідкий продукт, зручний у використанні

Висока ефективність при низьких дозах

Успішна заміна технології пом'якшення

Захист всіх типів мембранних елементів

Застосуємо на установках виробляють воду питної якості

Оптимізація частоти хімічних промивок

Ефективне розпорошення сполук заліза

Екологічно безпечний продукт

Дозування

Дозування антискаланта залежить від якості вихідної води і робочих характеристик установки зворотного осмосу. Типова доза продукту OSM 610 2,0 - 6,0 мг / л надходить на вхід установки води. Антискаланта повинен постійно і пропорційно дозироваться перед картриджними фільтрами і насосом високого тиску. Розведення антискаланта збільшує точність дозування і його розподіл, що призводить до максимальної ефективності. Продукт може бути розбавлений перміат (рекомендований розбавлення 5-10%).

Сумісний з багатьма хімікалії, використовуваними для систем зворотного осмосу. Рекомендації по оптимізації режиму дозування здійснюють наші технічні фахівці.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Зовнішній вигляд - Безбарвна рідина

Активні компоненти - фосфонової кислоти (> 25%)

Щільність (20 С), г / см3 - 1,2 + -0,05

рН (20 С) - <1,5

Точка замерзання, С - -5

ЗБЕРІГАННЯ І ЗВЕРНЕННЯ

При зверненні з продуктом OSM 610 необхідно використовувати відповідну захисний одяг і захисні окуляри. Зберігати в сухому, прохолодному і добре вентильованому приміщенні, в щільно закритій тарі, далеко від джерел тепла, не допускати попадання прямих сонячних променів. Термін зберігання максимум один рік з дати виробництва.

Тільки для професійного використання. Звернення з продуктом згідно Листів Безпеки.

Купити антискаланта OSM 610 в Одесі, Києві, Харкові, Дніпропетровську, Чернігові, Львові, Запоріжжі, Житомирі, Черкасах, Рівному, Тернополі можна зробивши замовлення інтернет магазині фільтрів для води www.aqua-room.com.ua

Ціна за каністру

Характеристики
Призначення Інгібітор відкладень
Виробник Osnova
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 9,743 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Антискаланта OSM 610, антискаланта OSM 610, антискаланта, інгібітор відкладень