Ropur RPI-3000A Антискалант 23,5 кг каністра - aqua-room.com.ua

Ropur RPI-3000A Антискалант 23,5 кг каністра

Ropur RPI-3000A Антискалант 23,5 кг каністра - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

ОПИС

RPI-3000A спеціально розроблений для пригнічення і запобігання утворенню опадів в ГО-системах, в яких використовуються поліамідні, ацетат целюлозні і поліефірні мембрани з негативно зарядженою поверхнею.

RPI-3000A - синергетична, повністю сумісна суміш органічних фосфатів і низькомолекулярних полімерів з високим диспергирующим ефектом.

RPI-3000A є прекрасним інгібітором відкладень сульфату кальцію, карбонату кальцію, чинним високоефективно. Ще однією перевагою застосовуваного антискаланта є чудовий стабілізуючий ефект щодо сульфатів барію і стронцію. Також сприяє часткової стабілізації колоїдного заліза. Вміщені з антискаланта сополімери діють також в якості диспергирующих реагентів для органічних забруднень і оксидів металів.

Аналоги: Vitec 3000, 5000

ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ

Застосування і дозування:

RPI-3000A був розроблений і схвалений в якості високоефективного інгібітора осадкообразованія при використанні з ацетат целюлозними і поліамідними мембранами. Не має впливу на матеріал мембрани і не взаємодіє з нею.

Дозування слід здійснювати пропорційно стандартними дозуючими насосами в потік вихідної води. Відповідні матеріали: поліетилен, поліпропілен або сталь з покриттям.

RPI-3000A розчиняється в воді в будь-якому співвідношенні. Однак рекомендується здійснювати дозації RPI-3000A в нерозбавленому вигляді або в якості розчину з концентрацією до 10%. Необхідний рівень дозування залежить від робочих параметрів експлуатації, споживання води і варіюється в інтервалі від 1 до 10 мг / л.

З антискаланта RPI-3000A легко звертатися, розчин не містить агресивних компонентів. Значення рН розчину антискаланта зрушено в кислу область.

ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Зовнішній вигляд: прозорий, темно-жовта рідина

Щільність: 1,14 - 1,17 г / см3

Значення рН: 4,8 - 5,3

Точка замерзання: -10 ° C

Точка кипіння / діапазон температур кипіння: 100 ° C - 105 ° C

Розчинність в воді: не обмежена

ЗБЕРІГАННЯ І ЗВЕРНЕННЯ

RPI-3000A не класифікується як небезпечна хімічна речовина (GGVE / GGVS, ICOA / IATA). Стандартні правила і запобіжні заходи при роботі з хімічними продуктами повинні бути дотримані.

RPI-3000A легко зберігати. Температура зберігання повинна бути в межах від + 5 ° C і 30 ° C. Продукт поставляється в контейнерах, придатних для перевезення повітряним або морським транспортом.

Паспорт безпеки містить більше інформації.

УПАКОВКИ

Поліетиленовий контейнер (PE) 23,5 кг нетто

Стандартний барабан (PE) 240 кг нетто

Контейнер (PE) 1.100 кг нетто

Характеристики
Призначення Інгібітор відкладень
Виробник Ropur
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 9,999 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Антискалант Ropur RPI-3000A, антискалант Ropur, антискалант, інгібітор відкладень