Система аєрації Aquarum 1054 - aqua-room.com.ua

Система аєрації Aquarum 1054

Нові Система аєрації Aquarum 1054 - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Аерація води являє собою аераційну колону з повітряним компресором.

Часто систему напірної аерації називають просто - аератор. Аератор являє собою порожню колону (танк/балон,/корпус фільтра), де є введення води (подача води) і вихід води. Одночасно в оголовок аераційної колони підключається трубка від повітряного компресора.


 Принцип роботи аерації води:

Під час увімкнення точки водорозбору, компресор отримує сигнал від датчика потоку води, ланцюг замикається і вмикається повітряний компресор, який примусово подає повітря повітря повітряною трубкою через оголовок аераційної колони на дно корпусу, отже, весь об'єм води, який проходить через аератор, насичується киснем повітря.


Варто зазначити

що на даному етапі відбувається саме окислення заліза, простими словами, перехід його зі стану прозорої води в жовту, але аж ніяк не видалення, іншими словами, залізо окислюється з двовалентного на тривалентне і в такому вигляді вже легко осідає на фільтрі знезалізнювачі (каталітичний або інертний пісок).

Цей процес можуть спостерігати власники свердловин або колодязів, де перевищено вміст заліза, достатньо набрати воду в прозору тару і залишити на кілька годин. У результаті впливу з киснем повітря, вода потемніє, а залізо додасть воді характерного відтінку, іноді випадає в осад у вигляді пластівців.


 Аерація води також необхідна за наявності неприємного запаху або сірководню у води зі свердловини. Із запахом простіше: компресор подає повітря, яке видуває неприємний запах, і він через повітровіддільний клапан подається в каналізацію.


 Окислення сірководню у воді зі свердловини також відбувається в аераційній колоні, під час контакту з киснем повітря сірководень розпадається на сірку і газ. Газ моментально випаровується, сірка видаляється на наступних фільтрах знезалізнювачі, освітлювачі.


 Важливо! понад 70% вартості аерації води становить повітряний компресор. Саме йому варто приділити більшу увагу, тому що це основний показник ефективності аераційної колони. Компанія Aquarum не використовує компресори бюджетних  виробників, тому що вони мають меншу продуктивність, а як наслідок, менш ефективні для окиснення заліза і сірководню, і часто вимикаються через перегрівання, тому що не розраховані на часті й тривалі ввімкнення. Ми рекомендуємо Вам уважно вивчати склад аераційної колони, щоб надалі не мати проблем з появою заліза і виходом з ладу аератора.

Характеристики
Призначення Для холодної води
Тип фильтрації Аерація
Тип корпусу Колонний
Від чого очищує Окислює залізо у воді
Параметри електроживлення 230 В / 50 Гц
Продуктивність макс., л/год до 600
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 23,780 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Aquarum 1054, AR-AIR-1054