Алкалайновий картридж з антиоксидантним ефектом - aqua-room.com.ua

Картридж алкалайновий з антиоксидантним ефектом

Нові Картридж алкалайновий з антиоксидантним ефектом - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Алкалайновий картридж з антиоксидантним ефектом - призначений для підвищення pH очищеної води та повторного введення корисних мінералів, створюючи злегка лужну та корисну для здоров'я питну воду. Цей картридж встановлюється на заключному етапі процесу очищення води, щоб гарантувати, що вода, що подається в кран, не тільки відповідає стандартам високої чистоти, але й приносить користь здоров'ю.


Принцип роботи посткутно-лужного картриджа Аlkaline:

Наповнення картриджа складається з таких мінералів, як кальцій, магній та калій. Що служить двом основним цілям: підвищити pH води та повторно запровадити необхідні для здоров'я людини мінерали, які могли бути видалені під час фільтрації системою зворотного осмосу.

Регулювання pH: Лужне середовище в картриджі взаємодіє з очищеною водою, підвищуючи рівень pH. Це коригування важливе, оскільки прихильники здорового способу життя вважають, що слаболужна вода корисніша для здоров'я, включаючи кращу гідратацію та нейтралізацію кислотних речовин в організмі.

Збагачення мінералами: крім регулювання pH, лужний картридж Аlkaline допомагає відновити деякі втрачені мінерали, які сприяють загальному смаку та корисні для здоров'я.

Антиоксидантні властивості: це досягається за рахунок додавання таких матеріалів, як турмалін або керамічні кульки, які мають антиоксидантну дію здатну протистояти вільним радикалам.

 

Максимальний тиск 6атм

Максимальна температура 40С

З'єднання: швидкоз'єм

Ресурс: 12 місяців

Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 1,131 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги AR-ALK, алкалайновий картридж,