Aquarum Simple RO-6 , Фільтр зворотнього осмосу - aqua-room.com.ua

Фільтр зворотнього осмосу Aquarum Simple RO-6

Фільтр зворотнього осмосу Aquarum Simple RO-6	 - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Aquarum Simple RO-6 — система очищення води на основі зворотного осмосу призначена для доочищення води в побутових умовах для подальшого використання для пиття, приготування їжі та інших цілей. Є системою, яка видаляє до 99,9% всіх домішок, що містяться у воді, і запобігає утворенню накипу в нагрівальних приладах. Фільтрування здійснюється за рахунок проходження води під натиском через напівпроникну мембрану, яка пропускає лише молекули води та кисню. Щаблі очищення:

  • Перший ступінь - Картридж поліпропіленовий AR-SL10-PP5 для холодної води 10" SLIM 5 мкм картридж механічного очищення , який видаляє з води дрібне сміття, пісок, іржу.
  • Другий ступінь Картридж гранульований AR-SL10-GAC для холодної води, для видалення хлору з води, а також органічних сполук і пестицидів. Третій ступінь - Картридж брикетований AR-SL10-CTO для холодної води Четвертий ступінь - мембрана на 75 гал/добу
  • П'ятий ступінь - постфільтр, який покращує смак і запах води після бака. Шоста сходинка - Мінералізата, є постфільтром поздовжнього потоку, який встановлюється після накопичувального бака перед окремим краном для очищеної питної води. Як основний фільтруючий матеріал застосовується кокосове активоване вугілля в гранулах. Він повністю видаляє залишкові домішки, які могли потрапити у воду після очищення обратноосмотичной мембраною. Крім того, усувається можливий неприємний присмак води, який може утворитися, наприклад, у разі застою води в баку, якщо вони довго не користувалися.

Характеристики: Продуктивність при тиску води 280 л/добу. Робочий тиск води 2,8 - 8,4 атм. Робоча температура від +4 до +40°С. Приєднувальний розмір ½" Бак-пластиковий 3,2 галон

Характеристики
Тип фильтрації Зворотній осмос
Розміщення Під мийкою
Продуктивність, л/добу 280
Температура води, °С +4° до +40° С
Кількість етапів очистки 6
Робочий тиск, бар 2,5 — 6,0
Вага, кг 6
Накопичувальний бак 11 л
Наявність мінералізатора Так
Наявність насоса (помпи) Ні
Тип колб Універсальний
Стиль крану Класичний - подвійний
Матеріал баку Пластик
Ресурс, місяців 3 - 4
Продуктивність, л/год 8
Розмір 350 х 450 х 150 мм
Країна виробник Україна
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 7,125 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Aquarum Simple RO-6, фільтр зворотнього осмосу