Мінералізатор для зворотного осмосу 4 Type Mineral Filter - aqua-room.com.ua

Мінералізатор для зворотного осмосу 4 Type Mineral Filter

Нові Мінералізатор для зворотного осмосу 4 Type Mineral Filter - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Мінералізатор 4 в 1, у напівпрозорому корпусі

Картридж мінералізатор 4-в-1 для побутового осмосу поєднує безліч функцій в одному пристрої для підвищення якості очищеної води.

Переваги використання мінералізатора 4 в 1:

Мінеральне відновлення: картридж містить такі мінерали, як кальцій, магній та калій, які корисні для здоров'я та покращують смак води. Після фільтрації системою зворотного осмосу з води видаляються не тільки забруднення, але і мінерали, мінералізатор 4-в-1 додає ці необхідні мінерали назад у воду.

Регулювання pH: Процес RO може призвести до отримання кислої води, а мінералізатор допомагає підвищити pH до більш нейтрального або злегка лужного рівня. Це потрібно так як лужна вода корисніша для здоров'я.

Антиоксидантні властивості: мінералізатор 4-в-1 включає такі матеріали, як турмалін і кераміка, який, надає воді антиоксидантні властивості. Ці властивості нейтралізують вільні радикали та піклуються про ваше здоров'я.

Об'єднавши ці функції в одному картриджі, мінералізатор 4-в-1 спрощує для користувачів процес обслуговування та встановлення. Замість використання кількох картриджів для мінералізації, регулювання pH окремо, ви можете досягти цих численних переваг за допомогою одного вбудованого картриджа. Це особливо вигідно для господарсько-побутового сегменту, який шукають ефективне та просте рішення для покращення смаку та якості питної води.


 

Максимальний тиск 6атм

Максимальна температура 40С

З'єднання: швидкоз'єм

Ресурс: 12 місяців

Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 445 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги 4 Type Mineral Filter, AR-MIN4