Картридж постфільтр Aquarum AR-POST - aqua-room.com.ua

Картридж постфільтр Aquarum AR-POST

Нові Картридж постфільтр Aquarum AR-POST - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Картридж постфільтр AR-POST є заключним етапом очищення води, завданням якого є покращення смаку та запаху шляхом видалення будь-яких залишкових забруднень та слідів домішок. Цей картридж містить активоване кокосове вугілля, високоефективний адсорбент, який зв'язує та вловлює органічні та хімічні речовини, такі як хлор, які можуть вплинути на смак води.

Принцип роботи постфільтра AR-POST:

Після того, як вода пройшла початкові етапи очищення, включаючи зворотний осмос, вона надходить на етап вугільного фільтра. Процес фільтрації води системою зворотного осмосу видаляє частинки забруднень і запобігає утворенню накипу на нагрівальних приладах, але залишки хлору з водопровідної води все ще можуть бути присутніми, і вода матиме небажаний смак або запах.

Картридж постфільтра заповнений активованим вугіллям, який є пористим матеріалом, за рахунок збільшеної площі він ефективніше адсорбує подібні забруднення. Коли вода протікає через картридж, забруднення притягуються та поглинаються активованим вугіллям. Таким чином, з води видаляються частинки хлору, летких органічних сполук (ЛОС) та інших домішок, які можуть вплинути на якість води.

Основна мета вугільного постфільтра – покращити смак та запах води. Хлор, що використовується при очищенні водопровідної води, може надавати неприємного смаку і запаху. Активоване вугілля в постфільтрі видаляє ці залишкові молекули хлору, внаслідок чого питна вода стає приємнішою на смак та без запаху.

Встановлення та регулярна заміна картриджа вугільного постфільтра необхідні підтримки ефективності системи осмосу. Термін служби картриджа може змінюватись в залежності від таких факторів, як якість води та частота використання.

 

Максимальний тиск 6атм

Максимальна температура 40С

З'єднання: швидкоз'єм

Ресурс: 12 місяців

Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 295 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги AR-POST, постфільтр,