Картридж мінерализатор Aquarum-Min - aqua-room.com.ua

Картридж мінерализатор Aquarum AR-MIN

Картридж мінерализатор Aquarum AR-MIN - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Мінералізатор AR-MIN – необхідний для насичення води корисними мінералами, після того, як вона пройшла фільтрацію зворотним осмосом.


Зворотний осмос – це ефективний процес очищення, що видаляє з води до 99% забруднень, включаючи корисні для людини мінерали. Такий підхід до очищення води є перевагою для виробництва великої кількості очищеної води, але така вода буде позбавлена необхідних для здоров'я людини мінералів, що впливають на смак та якість води, що споживається.


Принцип роботи мінералізатора AR-MIN-Q:


Після очищення води зворотним осмосом вода проходить через картридж мінералізатора. Цей картридж містить мінерали, такі як кальцій, натрій і магній та ін., які корисні для здоров'я та важливі для органолептичних властивостей води.


Вода, проходячи через картридж мінералізатора, насичується мінералами і мікроелементами. Ці добавки не тільки покращують смак води, але й забезпечують деякі незамінні мінерали, які могли бути видалені під час фільтрації зворотним осмосом.


Увімкнувши картридж мінералізатор в побутову систему зворотного осмосу, ви зможете насолодитися перевагами очищеної води, так і додати корисні мінерали.


 

Максимальний тиск 6атм

Максимальна температура 40С

З'єднання: швидкоз'єм

Ресурс: 12 місяців

Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 337 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Aquarum-Min, мінералізатор,