Aquafilter EXCITO-CRT комплект картриджів для системи EXCITO-ST (AIPRO-20M-AQ, AIPRO-1M-AQ, AICRO-L4) - aqua-room.com.ua

Aquafilter EXCITO-CRT комплект картриджів для системи EXCITO-ST (AIPRO-20M-AQ, AIPRO-1M-AQ, AICRO-L4)

Aquafilter EXCITO-CRT комплект картриджів для системи EXCITO-ST (AIPRO-20M-AQ, AIPRO-1M-AQ, AICRO-L4) - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Aquafilter AIPRO-20M-AQ - Лінійний механічний картридж з антибактеріальними властивостями BACinix ™ зі ступенем фільтрації 20мкм. Технологія наносрібла BACinix ™ захищає картриджі від мікробіологічного розвитку, підвищуючи картриджу довговічність. Рекомендується використовувати першою сходинкою в проточних фільтрах і фільтрах зворотного осмосу.

Aquafilter AIPRO-1M-AQ - Лінійний механічний картридж з антибактеріальними властивостями BACinix ™ зі ступенем фільтрації 1 мкм. Технологія наносрібла BACinix ™ захищає картриджі від мікробіологічного розвитку, підвищуючи картриджу довговічність. Рекомендується використовувати Aquafilter AIPRO-1M-AQ в проточних фільтрах останньою сходинкою і в фільтрах зворотного осмосу третин ступенем.

Aquafilter AICRO-L-AQ - 2,5 "х 12" Лінійний картридж, сертифікований NSF, складається з гранульованого активованого вугілля (GAC) з шкаралупи кокосового горіха. Видаляє хлор, органічні речовини і деякі пестициди. Покращує смак і запах відфільтрованої води. Має різьблення на 1/4 "NPT. Фільтр може використовуватися в системах зворотного осмосу, системах типу" SIDE-BY-SIDE "для холодильника і лінійних системах.

Передфільтр вугільний Aquafilter AICRO-L4 - лінійний картридж з активованим вугіллям шкаралупи кокосових горіхів і завантаженням KDF. Використовується в якості предфильтра і постфільтру в питних системах очищення води. Цей картридж очищає воду від широкого спектру оргоніческіх і неорганічних домішок.

Aquafilter AICRO-L4 - двошаровий картридж:

  • Перший шар - засипка KDF - видаляє з води сірководень, пестициди, залізо, важкі метали (свинець, кадмій, ртуть, миш'як). Запобігає розвитку бактерій і вірусів.
  • Другий шар - вугілля з шкаралупи кокосових горіхів - видаляє з води хлор, поліароматичних сполук, пестициди, фенол, бензол, ін. Органічні забруднення. Покращує смак і запах води.
Характеристики
Від чого очищує Сірководень, пестициди, залізо, важкі метали (свинець, кадмій, ртуть, миш'як), хлор, поліароматичних сполук, пестициди, фенол, бензол, ін. Органічні забруднення
Робочий тиск, бар 2,0 - 5,5
Ресурс, місяців 3 - 6 місяців
Робоча температура, оС 2 - 45
Країна виробник Польща
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 990 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Aquafilter, EXCITO-CRT, комплект картриджів для системи EXCITO-ST (AIPRO-20M-AQ, AIPRO-1M-AQ, AICRO-L4)