УФ-стерилізатор Leader FUV-P4 (2 Л/ХВ) - aqua-room.com.ua

УФ-стерилізатор Leader FUV-P4 (2 Л/ХВ)

УФ-стерилізатор Leader FUV-P4 (2 Л/ХВ) - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Ультрафіолетові стерилізатори призначені для знезараження води як з індивідуальних джерел водопостачання (колодязі, свердловини), так і для муніципальної води (міський водопровід) з підвищеними мікробіологічними показниками.

Рекомендується використовувати як заключну стадію очищення у фільтрах для води проточного типу монтованих під мийку, а так же системах зворотного осмосу.

Знезараження води лампами не вимагає введення в воду хімічних реагентів, не впливає на смак і запах води. Дія ультрафіолетового випромінювання на бактеріальну флору і бактеріальні спори майже миттєво, тому вода після УФ лампи може відразу вступати в систему водопостачання.

УФ-знезаражувачі води - це сучасний, доступний і найбільш ефективний спосіб вирішення одвічних проблем. УФ-лампи стерилізують воду ультрафіолетовим випромінюванням з довжиною хвилі 253,7 нм. Випромінювання руйнує молекули ДНК в клітинах бактерій та мікроорганізмів, перешкоджаючи їх розмноження. Такий вид знезараження нейтралізує всі відомі хвороботворні мікроорганізми: кишкова паличка, бацила дизентерії, збудники холери і тифу, віруси гепатиту і грипу, сальмонела, цисти Giardia lamblia і Cryptosporidium гинуть при дозі опромінення менш 10 мДж / см2. Ультрафіолетова лампа забезпечує дозу опромінення не менше 30 мДж / см2.

Вода надходить через нижній порт ультрафіолетової реакційної камери і протікає навколо потужної лампи, термічно захищеною кварцовою трубкою. Вихідна через верхній порт вода стерилізована і готова до споживання.

У комплекті: корпус з швидкороз'ємними сполуками, лампа УФ-випромінювання і блок живлення

Призначена для очищення води від можливих мікробіологічних забруднень методот ультрафіолетового опромінення

Термін служби УФ-лампи: 12 місяців

У комплекті: УФ-стерилізатор, блок живлення, Скоба 2 * 2 - 2 шт.

Характеристики
Призначення Знезараження
Температура води, °С 4 - 40
Тип картриджа УФ - випромінювач
Робочий тиск, бар 3,0 - 5,5
Використовується для фільтрів Leader
Пористість, мкм -
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • 2,135 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги УФ-стерилізатор Leader FUV-P4, УФ-стерилізатор, Leader Comfort