Leader Standart RO-5 Фільтр зворотнього осмосу - aqua-room.com.ua

Фільтр зворотнього осмосу Leader Standart RO-5

Фільтр зворотнього осмосу Leader Standart RO-5 - фото, описание, отзывы, купить, характеристики

Фільтр зворотного осмосу Leader RO-5 обладнаний усіма необхідними елементами та комплектуючими для тривалої безперебійної роботи в очищенні води вищої якості.

Технологія зворотного осмосу базується на процесі, який безперервно відбувається в клітинах живих організмів і грунтується на проникненні частинок води через пори з розчину з меншою концентрацією в розчин з більшою концентрацією. Процеси життєдіяльності в живих клітинах здійснюються через напівпроникні пори. Обратноосмотічеській процес заснований на проходженні води через напівпроникні пори при тиску, що перевищує осмотичний і спрямованому в зворотному напрямку: від розчину з більшою концентрацією до розчину з меншою. При цьому частки води проходять через пори мембрани, а забруднення скидаються в дренаж. Вартість очищеної води значно нижче вартості бутильованої води, а її якість гарантована гігієнічний сертифікат Міністерства Охорони Здоров'я України та авторитетними міжнародними сертифікатами якості Системи зворотного осмосу видаляють до 99,9% домішок містяться у воді і запобігають утворенню накипу в нагрівальних приладах. Вода, що пройшла через фільтр зворотного осмосу, збагачена киснем, що надає їй приємний свіжий смак.

Комплектація системи зворотного осмосу RO-5:

 • механічний фільтр першого ступеня - поліпропіленовий картридж з проникаючою здатність менше 5мкм .;
 • сорбційний фільтр другого ступеня - картридж із спеціально спеченого активованого вугілля з великою адсорбуючою здатністю по відношенню до хлору та іншим летючим органічним субстанцій, що містяться у воді;
 • механічний фільтр третин щаблі - картридж поліпропіленовий з проникаючою здатністю менше 1 мкм .;
 • мембранний елемент - виробництва Ю. Корея з полотна високої якості 50 або 75 галон;
 • накопичувальний бак - ставиться на спеціальну підставку для уникнення подряпин бака. Обсяг становить 8,5 літрів що дозволить мати достатній запас води;
 • постугольний лінійний картридж з високоякісним активованим вугіллям;
 • керамічний кран на мийку;
 • комплект фітингів і трубок.

Опис поетапної очищення / експлуатаційний термін катриджей:

 • Перший ступінь - Поліпропіленовий картридж 5 мкм - очищення від механічних домішок, піску, іржі і т.п. Термін служби - залежно від інтенсивності експлуатації і якості вихідної води (орієнтовно 3-6 місяців). Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби замінюється на новий.
 • Другий ступінь - Картридж з пресованого активованого вугілля, усуває хлор та інші органічні субстанції. Термін служби - 3-6 місяців. Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби замінюється на новий.
 • Третій ступінь - Поліпропіленовий картридж 1 мкм - очищення від механічних домішок, піску, іржі і т.п. Термін служби - 3-6 місяців. Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби замінюється на новий.
 • Четвертий ступінь - Зворотньоосмотична мембрана - усуває до 96-99% всіх розчинених у воді хімічних і мінеральних відкладень, а також бактерії і віруси. Термін служби - 2-3 роки. Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби замінюється на новий.
 • П'ятий ступінь - Вугільний пост фільтр - адсорбує вільні гази, поліпшуючи смакові якості очищеної води, а також затримують залишилися шкідливі органічні речовини. Термін служби - 10-12 місяців. Регенерації не підлягає, після закінчення терміну служби змінюється на новий.
Характеристики
Тип фильтрації Зворотній осмос
Розміщення Під мийкою
Продуктивність, л/добу 189
Температура води, °С 4 - 30 С
Кількість етапів очистки 5
Робочий тиск, бар 2,5 - 5,5
Габаритні розміри (Ш/В/Г), мм 340x145x440
Накопичувальний бак 12 л
Наявність структуризатора Ні
Наявність мінералізатора Ні
Наявність насоса (помпи) Ні
Тип колб Універсальний
Стиль крану Класичний - одинарний
Матеріал баку Метал
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

 • 10,999 Грн.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги Leader Standart RO-5 Фільтр зворотнього осмосу